Części zamienne - PIT STOP SERWIS RENAULT

Renault Pit Stop Serwis
Przejdź do treści

Części zamienne

CZĘŚCI I AKCSEORIA
Szeroka gama produktów

Nasz dział części zamiennych oferuje pełną gamę oryginalnych i alternatywnych części zamiennych i akcesoriów do wszystkich samochodów osobowych i dostawczych Renault i Dacia.
Szybko i sprawnie uzyskujemy informacje na temat poszukiwanych elementów dzięki w pełni skomputeryzowanemu systemowi ewidencji oraz doświadczonemu personelowi.

Na bieżąco sprawdzamy i uzupełniamy stany magazynowe, co gwarantuje realizację każdego nawet nietypowego zamówienia.

Czas realizacji zamówienia na części do Renault znajdujące się w magazynie centralnym wynosi 24h (przy zamówieniu do godz. 16.00), a przy imporcie z Francji do ok. 14 dni.

W ramach oryginalnych części zamiennych proponujemy również gamę części Wymiany Standardowej, tj. części regenerowanych metodami przemysłowymi, spełniającymi normy jakości Renault.

Proponowane ceny regenerowanych części zamiennych są do 50% niższe od cen części nowych, przy czym jakość części pozostaje na bardzo wysokim poziomie.
Części MOTRIO

Oprócz części Renault proponujemy również gamę części MOTRIO dedykowanych głównie do starszych aut marki Renault, a także innych marek. Proponowane ceny części Motrio są bardzo atrakcyjne. MOTRIO to części zamienne dystrybuowane przez Renault i przeznaczone dla starszych modeli samochodów wszystkich marek.

TERAZ TWÓJ RUCH

Pit Stop Serwis Mariusz Wciśliński
Autoryzowany Serwis RENAULT
05-420 Józefów, ul. Wawerska 27E
tel. 22 789 24 19
Znajdź nas na:
Wróć do spisu treści